Paw Patrol: Ultimate Rescue Vehicle With Pup – Rubble

25.00

S’ka stok

SKU: 553913 Kategori: ,

“Shkoni në një shpëtim përfundimtar me buldozerin e shpëtimit të Rubble.

Shpëtoni ditën në Adventure Bay. Rubble’s Ultimate Rescue Buldozer vjen i pajisur me gjithçka që ju nevojitet për një Mision Shpëtimi Ultimate të mbushur plot aksion. Rrokullisni me rrotat e vërteta të punës, ngrini, përkulni dhe ulni skuperin e krahut në lëvizje dhe lëvizni kapelën. Për misione vërtet të guximshme, me miqtë e tij në krah, Rubble është gati për çdo gjë!

Me detaje realiste, kjo makinë sjell të gjithë eksitimin dhe veprimin e shfaqjes televizive të suksesshme. Bashkohuni me argëtimin dhe drejtohuni në një Shpëtim Ultimate.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: 1 x Figura rrënojash, 1 x Buldozer Ultimate Rescue
  • Ngarko deri në 2 nga këlyshët tuaj të preferuar Ultimate Rescue
  • Buldozeri Ultimate Rescue Rubble lidhet me çdo Mini Automjet Ultimate Rescue
  • Mblidhni të gjithë këlyshët dhe automjetet Paw Patrol Ultimate Rescue (shiten veçmas)
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Manufacturer

Spinmaster

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

6053366

Our Product Number

553913

Age

3 – 5

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.