Paw Patrol Zip Lines & Ladders Game

12.00

Ka stok

SKU: 526285 Kategori: ,

Harrojeni Snakes and Ladders…Zip Lines and Ladders ka të gjithë kënaqësinë me detaje të Paw Patrol!

Ngjitu në tabelë duke përdorur shkallët për të arritur në një vend më të lartë megjithatë, ka edhe zipline të bezdisshme për t’ju ulur një ose dy nivele.

Këlyshi i parë që arrin në majë fiton lojën. Provoni fatin tuaj në Zip Lines dhe Ladders!

Një dhuratë e shkëlqyer për moshat 5+ vjeç dhe 2-4 lojtarë.

Çfarë ka në kuti?

  • Tabela e lojës
  • 4 x këlyshë

Specifications

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

6033160

Our Product Number

546856

Age

5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.