Paw Patrol:Ultimate Rescue Vehicle With Pup – Chase

25.00

S’ka stok

SKU: 553916 Kategori: ,

Nisuni për shpëtim me veturën e policisë të Chase.

Ngarkoni qenushët tuaj të preferuar dhe dilni për të shpëtuar ditën në Adventure Bay. Chase’s Ultimate Rescue Police Cruiser vjen i pajisur me gjithçka që ju nevojitet për një Mision Shpëtimi Përfundimtar të mbushur plot aksion. Lëvizeni veturën me rrota, ngrini dhe ulni ulësen e Chase, hapni barrikadën e integruar dhe nxirrni grepin e shpëtimit për të lëvizur objektet dhe për të shpëtuar qytetarët e Adventure Bay. Për misione vërtet të guximshme, me miqtë e tij në krah, Chase është gati për çdo gjë!

Me detaje realiste, kjo makinë sjell të gjithë aksionin e shfaqjes televizive të suksesshme.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: 1 x Figurë Chase, 1 x Veturë Policie e Chase
  • Ngarko deri në 2 nga këlyshët tuaj të preferuar Ultimate Rescue
  • Vetura e policisë të Chase lidhet me çdo mini automjet tjetër Ultimate Rescue
  • Mblidhni të gjithë këlyshët dhe automjetet Paw Patrol Ultimate Rescue (shiten veçmas)
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Manufacturer

Spinmaster

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

6053369

Age

3 – 5

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.