Pelé Football

4.00

Ka stok

SKU: 552987 Kategori: ,

Fëmijët mund të kënaqen duke treguar aftësitë e tyre të futbollit me këtë top futbolli në plazh.

Është koha për një kickabout! Fëmijëve do t’ju pëlqejë të luajnë me këtë top të lehtë të futbollit në plazh, i cili është i përsosur për ta sjellë me vete gjatë pushimeve të njomur nga dielli ose për lojëra miqësore në kopsht. Vjen në një dizajn të gjelbër dhe të verdhë të ndezur për edhe më shumë argëtim.

Karakteristikat e produktit:

  • Seti përfshin 1x top futbolli plazhi
  • Dizajn jeshil dhe i verdhë
  • E përkryer për kopsht apo plazh
  • Përmasat e produktit: 20 x 20 x 20 cm
  • Po kërkoni më shumë lodra miqësore për kopshtin? Nga swingball në basketboll, ne kemi shumë opsione për të zgjedhur këtu në The Entertainer.
  • Për moshat 3+ vjeç

Specifications

Manufacturer

Hermanex

Manufacturer Number

493493

Our Product Number

552987

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

3 – 5