Peppa Pig 28cm Peppa Soft Toy

15.00

SKU: 558524 Kategori: , ,

Një mik i përsosur i lojës për çdo kohë të ditës apo mbrëmjes. Çdo kukull dore është bërë me pëlhura super të buta.

E përkryer për të inkurajuar lojën imagjinative, për të rikrijuar skena të preferuara nga shfaqjet televizive të suksesshme ose për të krijuar aventurat tuaja të reja!

Karakteristikat e produktit:

  • Me permasa 28 cm
  • Materiale pelushi super të buta
  • Koleksiononi Peppa dhe George!
  • E përshtatshëm për të gjitha moshat!

Specifications

Manufacturer

CENTUM BOOKS

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

70021

Age

0 – 3, 3 – 5

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.