Peppa Pig 50cm George Soft Puppet with Sound

29.99

SKU: 558527 Kategori: , ,

Peppa Pig dhe familja e saj do t’i japin çdo fëmije përqafimet më të mëdha me këtë kukull 50 cm.

Të bëra me pëlhura super të buta, këto kukulla me përmasa të mëdha sigurisht që do t’i kënaqin të vegjlit tuaj. Shtrydhni barkun e George për të dëgjuar 6 këngë/fraza të ndryshme.

Karakteristikat e produktit:

  • Materiale pelushi super të buta
  • Madhësi ekstra të mëdha për shumë argëtim në përqafim!
  • Nxit lojën imagjinative për të vegjlit
  • 6 këngë dhe fraza të ndryshme
  • I pershtatshem per te gjitha moshat

Specifications

Manufacturer

CENTUM BOOKS

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

70056

Age

0 – 3, 3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.