Peppa Pig Adventures Ferris Wheel Playset

29.99

SKU: 553158 Kategori: , ,

Shijojeni një ditë në parkun e lodrave me setin e lojës Peppa’s Wheel! Ky set i adhurueshëm vjen me një figurë Peppa, aksesor për arush pelushi dhe një rrotë Ferris që rrotullohet vërtet. Kjo figurë e veçantë Peppa Pig me fustanin e saj rozë me pika mund të ulet në koshat e rrotave të Ferris për lojëra imagjinative. Peppa mund të sjellë edhe arushin e saj pelushi për udhëtim!

Fëmijëve parashkollorë do t’ju pëlqejë të rrotullojnë rreth e rrotull rrotën shumëngjyrëshe, dhe koha e lojës Peppa bëhet më argëtuese kur shtoni më shumë figura 7,5 cm (secila shitet veçmas) në shportat e rrotës.

Karakteristikat e produktit:

  • Me set e lojërave Peppa Pig Peppa’s Ferris Wheel, parashkollorët mund të imagjinojnë të gjithë argëtimin dhe eksitimin e një dite në parkun e lodrave me Peppa
  • Vendoseni figurën Peppa në një nga shportat e varura shumëngjyrëshe dhe rrotulloni rrotën për argëtim të vrullshëm dhe rrotullues
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjec
  • Përmasat e përafërta 27 x 27 x 10 cm

Specifications

Manufacturer

Hasbro

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

F2512

Age

3 – 5

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.