Peppa Pig Cleaning Set

25.00

Pastroni me Peppa duke përdorur setin e pastrimit të Peppa Pig.

Ky set përfshin gjithçka që ju nevojitet për ta bërë shtëpinë të pastër. Fshijini marimangat me furçën. Shtyjeni fshisën përgjatë ose mblidhni mbeturinat për t’i futur në kovën tuaj. Mos harroni të vendosni shenjën e dyshemesë së lagur në mënyrë që askush të mos rrëshqasë!

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: kovë, fshesë me korrent, kosh pluhuri dhe furçë, tabela e dyshemesë së lagur
  • Mjetet e pastrimit përmbajnë ngjitëse Peppa Pig
  • Përmasat e përafërta të produktit: 30 x 23 x 4 cm
  • Përmasat e përafërta të kutisë: 40 x 29 x 7 cm
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Manufacturer

HTI TOYS UK LTD

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

1384611

Age

3 – 5

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.