Peppa Pig Kitchen Play Case

15.00

Bashkohuni me Peppa-n dhe gatuani një gosti me setin e lojës Peppa Pig Kitchen.

Ky set prej 19 pjesësh ka gjithçka që ju nevojitet për t’u bërë një kuzhinier i ri. Vendosim tiganët në sobë dhe e trazojmë tenxheren me lugë. Përdorni shpatullën për të kthyer ushqimin në tigan. Kur ushqimi të jetë përgatitur, ruajeni gjithçka brenda kutisë së paketimit gati për herën tjetër.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: tenxhere me kapak, tigan, enë gatimi, kuti me dorezë
  • 19 copë të përfshira
  • Merrni lojën e kuzhinës tuaj në udhëtime me kutinë e përfshirë me dorezë
  • Përmasat e përafërta: 12 x 11 x 20 cm
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Manufacturer

HTI TOYS UK LTD

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

1384608

Age

3 – 5

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.