Peppa Pig Medic Play Case

15.00

Bashkohuni me Peppa-n dhe bëhuni mjek me Rastin Peppa Pig Medic Play.

Ky set prej 19 pjesësh përfshin gjithçka që ju nevojitet për të qenë mjek. Përdorni çekiçin e vogël të gjurit për të kontrolluar reflekset tuaja ose për të testuar shikimin tuaj me grafikun e syve. Përdorni termometrin për të kontrolluar temperaturën e pacientëve tuaj dhe kur të gjithë ndihen më mirë, ruani gjithçka brenda kutisë së paketimit gati për herën tjetër.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: çekiç gjuri, termometër, syze, skemë sysh dhe më shumë
  • 19 copë të përfshira
  • Merreni lojën tuaj mjekësore në lëvizje me kutinë e përfshirë me dorezë
  • Përmasat e përafërta: 12 x 11 x 20 cm
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Manufacturer

HTI TOYS UK LTD

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

1384610

Age

3 – 5

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.