Peppa Pig Peppa’s Adventures Air Peppa Playset

34.99

SKU: 556707 Kategori: , ,

Parashkollorët dhe adhuruesit e Peppa Pig përgatiten për ngritje me këtë aeroplan lodër Peppa Pig Air Peppa!

Frymëzuar nga shfaqja e njohur televizive, ajo vjen me një figurë Peppa Pig dhe figura e bashkangjitur e Miss Rabbit është ulur në kabinë!

Madje mund të kthehesh mbrapa për t’i lënë vend një piloti tjetër, menteshat e sipërme të avionit hapen, shkallët palosen dhe çizma e pasme hapet gjithashtu me hapësirë për tre figura në total.

Peppa madje vjen me aksesorë si një valixhe që hapet dhe mbyllet, dhe përshtatet bukur pas sediljes së pasme, parashkollorëve do t’ju pëlqejë ta shtyjnë këtë aeroplan me rrota poshtë si pista në të gjithë shtëpinë.

Ku po shkon Pepa tani? i vogli juaj vendos!

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: 1 x Aeroplan 2 x Figura, aksesorë
  • Frymëzuar nga një prej automjeteve që pilotohet nga Miss Rabbit në serialin e njohur të animuar.
  • Avioni ka rrota rrotulluese, kështu që të vegjëlit mund ta shtyjnë atë nëpër shtëpi.
  • Nuk kërkohen bateri
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Manufacturer

HASBRO EUROPE TRADING BV

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

F35575L0

Our Product Number

556707

Age

3 – 5

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.