Peppa Pig: Peppa’s Adventures Family House Playset

39.99

SKU: 553156 Kategori: , , ,

Adhuruesit e Peppa Pig mund të krijojnë historitë e tyre argëtuese me Peppa’s Adventures Family House! Kjo shtëpi 2-katëshe Peppa Pig vjen me 6 aksesorë për argëtim. Riorganizoni aksesorët për të luajtur skena të ndryshme, ka një frigorifer dhe furrë të integruar në kuzhinë me dyer të hapura dhe shtëpia përfshin një figurë Peppa Pig.

Karakteristikat e produktit:

  • Shtëpi kukullash Peppa Pig përfshin 6 aksesorë, krevat, tavolinë, karrige, divan dhe tualet.
  • Shtëpia 2-katëshe përfshin veçori të ndërtuara në furrë dhe frigorifer me dyer hapëse
  • Përfshin figurën e Peppa Pig
  • Përmasat e përafërta 30 x 25 x 8 cm
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Manufacturer

Hasbro

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

F2167

Age

3 – 5

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.