Peppa Pig Peppa’s Adventures Grandpa Pig’s Cabin Boat

34.99

SKU: 556708 Kategori: , , ,

Detarët që lulëzojnë dhe adhuruesit e derrit Peppa do të kënaqen me lodrën e varkës së Grandpa Pig.

Frymëzuar nga varka e gjyshit të Peppa Pig nga shfaqja televizive, ajo vjen me një figurë Peppa Pig brenda, Kuverta me figurën e gjyshit, hiqet për të zbuluar një kasolle komode poshtë me krevat marinari të integruar dhe një shkallë të vogël të lezetshme, fëmijët mund të imagjinojnë Peppa në kuvertë me gjyshin, ose dremitja në një nga kokat e integruara të kabinës, ose ndoshta ajo po shikon nga një nga vrimat e varkës.

Varka madje ka rrota rrotulluese për t’i lejuar fëmijët të shtyjnë varkën përreth dhe të imagjinojnë aventura emocionuese detare për Peppa dhe Grandpa Pig

Ku do të lundroni për në vijim?

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: 1 x varkë me vela, 2 x figura (njëra e lëvizshme)
  • Dy nivele argëtimi
  • Nuk kërkohen bateri
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Manufacturer

HASBRO EUROPE TRADING BV

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

F36315L0

Our Product Number

556708

Age

3 – 5

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.