Peppa Pig Peppa’s Adventures Miss Rabbit’s Train

39.99

SKU: 557559 Kategori: , ,

 

Fëmijët do të jenë të kënaqen duke luajtur me trenin e Miss Rabbit, frymëzuar nga treni i parë në shfaqjen e tyre të preferuar televizive!

Vjen me figurat Miss Rabbit dhe Peppa Pig dhe përmban tre ndenjëse një për konduktorin dhe dy për pasagjerët, dy kabinat e tij shkëputen vetëm duke ngritur një grep të vogël!

Ai gjithashtu ka rrota që lejojnë fëmijët të shtyjnë trenin nëpër shtëpi dhe të imagjinojnë shumë udhëtime argëtuese për Miss Rabbit dhe Peppa.

Ku do t’ju çojë aventura juaj e radhës?

Karakteristikat e produktit:

  • Frymëzuar nga vetëm një nga automjetet e shumta që drejton Miss Rabbit në serialin e animuar.
  • Përfshin: 1 x tren, figurën e lepurit dhe Peppa Pig
  • Rrotat lëvizin që i vogli juaj të mund ta rrotullojë kudo!
  • Nuk kërkohen bateri
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjeç

 

Specifications

Manufacturer

HASBRO EUROPE TRADING BV

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

F36305L0

Our Product Number

543566

Age

3 – 5

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.