Peppa Pig Peppa’s Playtime to Bedtime House Playset

99.99

S’ka stok

SKU: 556710 Kategori: ,

Lodra Peppa’s Playtime to Bedtime House i lejon fëmijët e moshës 3 vjeç e lart të imagjinojnë një ditë me Peppa Pig në shtëpi.

Frymëzuar nga shtëpia e parë në serinë e animuar, ky set lojërash 3-katëshe me 5 dhoma përmban një numërues që u lejon parashkollorëve të zgjedhin modalitetin e ditës ose të natës. Në modalitetin e ditës, tregimtari mund të thotë: “Është një ditë e mrekullueshme me diell.” Në modalitetin e natës, mund të thotë: “Është pothuajse koha e gjumit”. Peppa flet (“Le të luajmë fshehurazi!”) dhe ajo dhe Xhorxhi qeshin dhe gërrhasin.

Karakteristikat e produktit:

  • Fëmijëve do t’ju pëlqejë ta kalojnë ditën me Peppa dhe Shtëpinë e Playtime to Bedtime
  • Kompleti i lojërave me 5 dhoma ofron shumë hapësirë për të luajtur dhe imagjinuar
  • Playset vjen me 3 figura – Peppa Pig, George Pig dhe Suzy Sheep – dhe 13 aksesorë argëtues, duke përfshirë një tualet, TV, frigorifer dhe madje edhe një shtëpi komode në pemë.
  • Me tinguj dhe thënie të njohura nga seriali i animuar Peppa
  • E përshtatshme për moshat 3+ vjeç

Specifications

Batteries Requried

2 x AA (not included)

Manufacturer

Hasbro

Manufacturer Number

F2188

Our Product Number

556710

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

3 – 5, 5 – 8