Peppa Pig Supermarket Play Case

15.00

Join Peppa and open your own supermarket with the Peppa Pig Supermarket Play Case.

Ky set prej 21 pjesësh përfshin gjithçka që ju nevojitet për të qenë pronari i dyqanit tuaj. Skanoni artikujt duke përdorur skanerin e dorës. Peshoni frutat dhe perimet dhe më pas vendosini në zonën e shportës që klienti t’i marrë në shtëpi. Varni etiketat tuaja të çmimeve në mënyrë që klientët të dinë se çfarë është në shitje dhe kur të jetë koha që dyqani të mbyllet, ruani gjithçka brenda kutisë së paketimit gati për herën tjetër.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: skaner, artikuj ushqimorë, peshore dhe më shumë
  • 21 pjesë të përfshira
  • Merrni supermarketin tuaj në lëvizje me kutinë e përfshirë me dorezë
  • Përmasat e përafërta: 12 x 11 x 20 cm
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Manufacturer

HTI TOYS UK LTD

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

1384609

Age

3 – 5

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.