Pets Alive Chirpy Birds by ZURU (Styles Vary)

24.99

S’ka stok

Shtoni Pets Alive Chirpy Birds nga ZURU (ngjyrat dallojnë) në koleksionin tuaj të lodrave.

Njihuni me zogjtë më të hareshëm përreth! Këta Chirpy Birds super të butë dhe të lezetshëm kanë gjithmonë diçka për të biseduar. Bisedoni me mikun tuaj të ri të çuditshëm dhe çfarëdo që të thoni, ata do t’ju kopjojnë. Ata gjithashtu do t’ju këndojnë meloditë e tyre të preferuara. Me 5 surpriza brenda kësaj veze, hapni vezët për të takuar shokun tuaj të ri të çiltër!

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin 1 x vezë për kafshë shtëpiake, 1 x zog chirpy elektronik (që flet dhe përsërit tinguj), 1 x Certifikatë birësimi, 1 x broshurë udhëzimi, 1 x fletë ngjitëse, 1 x krehër
  • Brenda ka 5 surpriza
  • Ka 4 Zogj Chirpy për të adoptuar dhe koleksionuar
  • Flisni dhe Përsëriteni: Çdo gjë që thoni, Zogu juaj Chirpy do ta thotë menjëherë
  • 2 këngë unike: Ata mezi presin të performojnë për ju 2 nga këngët e tyre të preferuara
  • Përmasat e përafërta: 17 x 15 x 23 cm
  • Kërkesat për baterinë: 3 x AAA (nuk përfshihen)
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjeç

Specifications

Manufacturer

ZURU

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

9537

Our Product Number

549553

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.