Piquet changing table – light blue

14.90 19.99

SKU: 567142 Kategori: Etiketë:

Tapeti i ndërrimit të udhëtimit në pique pambuku, mbajeni gjithmonë me vete për të siguruar një ndërrim higjienik dhe të rehatshëm për fëmijën tuaj edhe gjatë udhëtimeve jashtë qytetit.

Specifications

Manufacturer

GIORDANI

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

8054688005088

Our Product Number

567142

Age

0 – 12 Months

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.