Pirate Dress Up Set

14.99 19.99

Ka stok

SKU: 549848 Kategori: , , Etiketë:

Është koha për një aventurë tërheqëse me këtë veshje prej pirati.

Arghhh, maties! Fëmijëve do t’ju pëlqejë të vishen me këtë komplet të lezetshëm të veshjeve pirate, i cili vjen me një bluzë të printuar dhe një shpatë super të lezetshme. Qoftë duke lundruar në Shtatë Detet ose duke kërkuar thesar të fshehur, atyre do t’u pëlqejë aventura me këtë veshje fantastike.

Ky komplet veshjesh pirate i përshtatet fëmijëve nga 4 deri në 6 vjeç. Sidoqoftë, seti nuk përfshin një palë pantallona, kështu që fëmijët do të duhet të veshin të tyren.

Specifications

Manufacturer Number

301083

Our Product Number

549848

Age

0 – 3, 3 – 5