Pitter Patter Pets Dance With Me Dinosaur

29.99

Ka stok

Fëmijët do të kënaqen me këtë Dance With Me Dino nga linja e Pitter Patter Pets.

Kjo kafshë interaktive sigurisht që do të sjellë shumë argëtim në kohën e lojës. Fëmijëve do t’ju pëlqejë ta marrin dinon e tyre për një shëtitje duke përdorur litarin e bashkangjitur, më pas duke e parë teksa lëviz dhe duke u futur në muzikën funky. Ky dino 25 cm i gjatë, me dhëmbë qesharak dhe sy të shndritshëm do të kërcejë dhe do të lëkundet nga eksitimi!

Pse nuk e përdorni paketimin e kafshës suaj si pjesë e lojës tuaj? Kur fansja juaj e vogël e dinos ka mbaruar së luajturi, Dance With Me Dino mund ta ruani mjeshtërisht në paketim, i cili mund të përdoret si shtrat.

Karakteristikat e produktit:

Dino ecën, tundet dhe luan një melodi funky

Duhen: 3 x bateri AA (të përfshira)

Dimensionet e dinosaurit: përafërsisht. 25 cm (H) x 9,5 cm (P) x 29 cm (D)

Për moshat 3+ vjeç

Specifications

Dimensions

approx. 25cm (H) x 9.5cm (W) x 29cm (D)

Manufacturer

Addo Play

Manufacturer Number

315-11159-B

Our Product Number

548609

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11