Pitter Patter Pets Happy Hoppy Bunny

25.00

Ka stok

SKU: 547033 Kategori: ,

Lepuri “Happy Hoppy” ka lesh të butë ngjyrë kafe që është perfekt për t’u përkëdhelur dhe për t’u strukur. I pëlqen të ushqehet dhe të kujdeset, ndaj kushtojini shumë vëmendje lepurit tuaj për ta bërë atë mikun tuaj më të mirë.

Shtypni anën e lepurushit “Happy Hoppy Bunny” për të shijuar pamjen e veshëve të tij të gjatë që tunden dhe hundën e tij të adhurueshme që dridhet. Do të dëgjoni gjithashtu efekte zanore të lezetshme të lepurit. Lepuri juaj i lumtur Hoppy do t’i pëlqejë të kërcejë nëpër dhomë me lëvizje të motorizuara të lepurit kur luani me të.

E përshtatshme për moshat 3+ vjeç

Specifications

Batteries Required

2 x AA (not included)

Manufacturer

Addo Play

Manufacturer Number

315-11138-B

Our Product Number

547033

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11