Pitter Patter Pets Walk Along Unicorn – White

29.99

SKU: 549302 Kategori: , ,

Pitter Patter Pets White Walk Along Unicorn mezi pret të luajë dhe të shkojë në aventura magjike me ju.

Walk Along Unicorn ka bisht të bukur vjollce, me fije të ndezura, për t’u përkëdhelur dhe për t’u rregulluar. Ajo gjithashtu ka një veshje të butë, të bardhë borë, perfekte për përkëdhelje dhe një bri magjik të artë Unicorn në ballë.

Ju mund të imagjinoni të gjitha llojet e aventurave emocionuese me Walk Along Unicorn ndërsa lëviz nëpër dhomën tuaj, duke tundur kokën dhe duke tundur bishtin. Shtypni në pjesën e pasme të Unicorn-it interaktiv për efekte zanore të këndshme magjike.

Pse nuk e përdorni paketimin e kafshës suaj si pjesë e lojës tuaj? Paketimin mund ta përdorni edhe si stallë.

Karakteristikat e produktit:

  • Kërkon: 4x bateri AA (nuk përfshihen)
  • Dimensionet e produktit: përafërsisht. 6,5 cm (H) x 22,5 cm (P) x 10 cm (D)
  • Për moshat 3+ vjeç

Specifications

Manufacturer

Addo Play

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

315-11139-B

Age

3 – 5

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.