Pixobitz Studio Pixel Art Set

39.99 49.99

SKU: 563022 Kategori: , Etiketë:

Përjetoni një dimension të ri krijimtarie me setin artistik të Pixobitz Studio Pixel.

Kjo studio DIY ka gjithçka që ju nevojitet për të bërë krijimet tuaja të artit me pixel 3D dhe 2D që ngjiten së bashku me ujin. Studio Pixobitz përmban 500 Bitz (rruaza në formë kubi) në 10 ngjyra, 14 aksesorë, mbi 100 hapësira për transferimin e ujit, katër mjete të lehta për t’u përdorur, dy tabaka dhe tre karta shabllone.

Duke ndjekur shabllonet në këtë set rruazash, bëni 12 punime përfundimtare të mahnitshme, duke përfshirë avatarë të mrekullueshëm, kafshë të adhurueshme, mbajtëse fotografish, kuti, skateboard dhe më shumë, ose dizajnoni krijimet tuaja unike. Krijimi me Pixobitz është po aq i lehtë sa grumbullimi, spërkatja dhe stilimi. Zgjedhni nga dekorues me ujë, shprehje të fytyrës, veshje, shkronja, ikona dhe më shumë, si dhe aksesorë duke përfshirë veshët, topuzët e flokëve, zinxhirët e çelësave dhe më shumë.

Për rezultate më të mira, prisni 20 minuta pas çdo shtrese dhe 45 minuta që arti juaj i rruazës Pixobitz të ngjitet plotësisht përpara se të luani. Për organizim dhe ruajtje të lehtë, Pixobitz Studio mbyllet në një kuti mbajtëse  – merre me vete në lëvizje.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin 1 x set artistik Pixobitz Studio Pixel
  • Përfshin 500 Bitz në 10 ngjyra, 14 aksesorë, mbi 100 deko për transferimin e ujit, 4 vegla, 2 tabaka, 3 shabllone dhe udhëzues udhëzimi
  • Disa aksesorë përfshijnë veshët, topuzët e flokëve, zinxhirët e çelësave dhe më shumë
  • Lodra Pixobitz Studio përshtat gjithçka brenda dhe bëhet një çantë mbajtëse
  • Përmasat e përafërta: 25 x 89 x 31 cm
  • E pershtatshme per moshat 6+ vjeç

Specifications

Manufacturer Number

6064981

Our Product Number

553774

Age

11 +, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.