PJ Masks 3-in-1 Combiner Jet

59.99

SKU: 553162 Kategori: ,

Imagjinata e fëmijëve të moshës parashkollore do të rritet me lodrën PJ Masks 3-në-1 Combiner Jet!

Ky set i mrekullueshëm vjen me tre makina super të lezetshme PJ Masks që mund të përdoren vetë ose të lidhura për të bërë një mega-jet mahnitës të frymëzuar nga PJ Airjet nga programi Disney Junior.

Kabinat e Cat-Car, Owl Glider dhe Gekko-Mobile hapen në mënyrë që figurat të Catboy, Owlette dhe Gekko të mund të ulen brenda, makinat janë aq të lehta për t’u lëvizur dhe për t’u lidhur sa fëmijët mund të jenë pilotët e kohës së tyre të lojës.

Figurat kombinohen me setet e lojës PJ Masks të pajisura me Hasbro Hero ID, të cilat njohin dhe reagojnë ndaj figurave PJ Masks të pajtueshme me Hero ID me drita, tinguj ose të dyja.

Karakteristikat e produktit

  • Përmbajtja: 3 automjete lidhëse, 3 figura
  • Automjetet Cat-Car, Gekko-Mobile dhe Owl Glider mund të përdoren më vete ose të lidhura
  • Figurat e mundshme të Owlette, Gekko dhe Catboy përshtaten brenda kabinës së makinave në instalime ajrore individuale dhe të lidhura
  • Figurat punojnë me lodra PJ Masks të pajisura me Hero ID, të cilat njohin dhe reagojnë ndaj figurave PJ Masks të pajtueshme me Hero ID.
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Manufacturer

Hasbro

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

F2119

Our Product Number

550235

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.