PJ Masks – Cat-Car and Catboy Figure and Vehicle Set

19.99

Automjeti Pj Masks Cat-Car është gati për t’u rrokullisur.

E frymëzuar nga shfaqja e suksesshme e Disney Junior, kjo lodër PJ Masks vjen me një figurë Catboy që përshtatet në kabinën e automjetit Cat-Car. Figura funksionon me lodrat PJ Masks të pajisura me Hasbro Hero ID, të cilat njohin dhe reagojnë ndaj figurave të përputhshme me Hero ID (shiten veçmas) me drita, tinguj ose të dyja.

Fëmijët mund të rikrijojnë skenat e tyre të preferuara nga shfaqja! Shikoni edhe Owl Glider dhe Gekko-Mobile Hero Vehicles (shiten veçmas).

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin 1 x PJ Masks Cat-Car dhe figurën e Catboy
  • Figura është afërsisht 8 cm e gjatë
  • Figura përshtatet në kabinën e automjetit Cat-Car
  • E përputhshme me teknologjinë Hero ID
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjeç

Specifications

Manufacturer

HASBRO EUROPE TRADING BV

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

F2131

Our Product Number

554722

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.