PJ Masks Gekko Hero Gauntlet

15.00 30.00

Fëmijëve parashkollorë do t’ju pëlqejë ta çojnë lojën e tyre të veshjes PJ Masks në nivelin tjetër me lodrën Gekko Hero Gauntlet.

Kjo lodër PJ Masks ofron lojë emocionuese rolesh me veprim mahnitës të mburojës rrotulluese të aktivizuar nga një buton i thjeshtë brenda dorezës. Lodra Gekko Hero Gauntlet është një detaj i mrekullueshëm për një kostum PJ Masks dhe është një dhuratë e shkëlqyer për adhuruesit e aventurave të Catboy, Owlette dhe Gekko gjatë natës.

Karakteristikat e produktit

  • Ndjehuni si një hero me PJ Masks Gekko Hero Gauntlet
  • Një buton i thjeshtë në dorezë e bën këtë lodër heroike argëtuese dhe të lehtë për t’u përdorur nga fëmijët parashkollorë.
  • Mburoja e Gekkos rrotullohet kur shtypet butoni për veprim të denjë për superhero
  • Një shtesë super e lezetshme për çdo kostum Gekko, kostum PJ Masks Halloween ose koleksion veshjesh PJ Masks
  • Vjen në paketim të thjeshtë, të riciklueshëm që hapet lehtë dhe pa frustrim
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Manufacturer

HASBRO EUROPE TRADING BV

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

F2145

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.