Play-Doh Doctor Drill ‘n Fill Set

23.00

SKU: 562780 Kategori: ,

Të bëni sikur jeni dentist sigurt se do të krijojë buzëqeshje (fjalë për fjalë!) me këtë set klasik Play-Doh Doctor Drill n’ Fill.

Ndjeni se si është të jesh në anën tjetër të karriges së dentistit. Filloni takimin e pacientit duke i dhënë formë disa dhëmbëve me formën e dhëmbëve dhe më pas kontrolloni me pasqyrë. Luftoni kavitetet duke u dhënë atyre një zhurmë me paisjen elektrike dhe më pas mbushini ato me më shumë përbërës Play-Doh! Ju ka ngecur diçka mes dhëmbëve? Tërhiqeni me piskatore. Shtoni disa mbajtëse me rul dhe pretendoni t’i mbani dhëmbët e pacientit të bukur dhe të pastër duke shtrydhur pak pastë dhëmbësh përmes furçës së dhëmbëve.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: Kokë, piskatore, rul, furçë dhëmbësh, kallëp dhëmbësh, aksesorë dhe 5 x kanaçe Play-Doh
  • Krijoni dhëmbë të trashë Play-Doh me kallëpin e dhëmbëve të përfshirë
  • Kërkesat e baterisë: 2 x AA (nuk përfshihet)
  • Ju lutemi vini re: Përmban grurë
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Manufacturer

HASBRO EUROPE TRADING BV

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

B5520

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.