Play & Win AmazeBall Game

12.00

S’ka stok

SKU: 530579 Kategori: ,

A mund ta kalosh labirintin?

Play & Win’s AmazeBall Game është një sfidë befasuese.

Kjo lojë do t’ju bëjë të rrotulloheni për orë të tëra duke u përpjekur të zgjidhni labirintin e imponuar.

Një grusht enigmash labirint 3D, duke përfshirë spirale, pika, rrokullisje dhe rrëshqitje, Puzzle Amazeball është perfekt për argëtim në lëvizje!

Mund të duket e thjeshtë, por ky labirint shumëngjyrësh mund të kërkojë durim të madh. Qëndroni me të dhe do të bëheni një mjeshtër labirinti.

Për moshën 6+.

Specifications

Manufacturer Number

R65-1224

Our Product Number

530579

Age

11 +, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.