Play & Win – Coin Drop Amusement Game

20.00

Vetëm 1 stok

SKU: 546636 Kategori: ,

Riktheni arcade në kohën e lojës me këtë lojë super-argëtuese Coin Drop nga linja Play & Win.

I frymëzuar nga loja klasike arcade, ky set lojërash argëtuese ka gjithçka që u nevojitet fëmijëve për të sjellë të gjithë argëtimin buzë detit në kohën e lojës. Me efekte zanore, rafte lëvizëse dhe një dizajn shumëngjyrësh, është zgjidhja perfekte për festa dhe gjumi.

Brenda kutisë, do të gjeni lojën argëtuese 1x Coin Drop dhe 60x monedha lojërash. Ky set mund të përdoret edhe me para të vërteta, duke e bërë atë një mënyrë argëtuese për t’i dhënë të voglit tuaj para xhepi ose një shpërblim të vogël.

E përshtatshme për moshat 6+ vjeç

Specifications

Manufacturer

RMS

Manufacturer Number

R65-3863

Our Product Number

546636

Age

5 – 8, 8 – 11