Play & Win Dodge The Unicorn Poop

15.00

Ka stok

SKU: 546588 Kategori: ,

Sillni pak argëtim në kohën e lojës me lojën Dodgy The Unicorn Poop nga linja Play & Win.

Fëmijët me siguri do ta pëlqejnë këtë lojë të mbushur me argëtim. Së pari, ata duhet të bëjnë jashtëqitjen e Unicorn duke përdorur plastelinën e ofruar. Pastaj, ata duhet të vendosin sytë dhe të rrotullojnë timonin. Ata duhet të ndjekin udhëzimet dhe të lëvizin rreth rrogozit me kujdes, duke u përpjekur të bëjnë më të mirën për të shmangur jashtëqitjen e Unicorn gjatë rrugës.

Brenda kutisë do të gjeni:

  • 1x mat
  • 1x rrotullues
  • 5x tuba plastelinë
  • 1x kallëp
  • 1x lidhje sysh

Për moshat 3+ vjeç.

Specifications

Manufacturer

RMS

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

R65-3927

Age

11 +, 3 – 5, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.