Play & Win Four To Score Travel Game

5.00

Ka stok

SKU: 550404 Kategori: , ,

Loja klasike – Four to score – versioni i udhetimit

E përshtatshme për moshat 5+ vjeç

Specifications

Manufacturer

RMS

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

R05-0757/ENT

Age

11 +, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.