Play & Win The Great Football Quiz

9.99

SKU: 558180 Kategori: , ,

 

Testoni njohuritë tuaja të futbollit dhe luani në ‘kampionatin më të madh botëror të gjërave të vogla’ me këtë Kuiz të shkëlqyer të Futbollit të Madh nga Play & Win.

Kjo lojë quiz super argëtuese është e përkryer për çdo fanatik futbolli që kërkon të testojë njohuritë e tyre të gjithanshme për gjithçka në futboll. Ky kuiz me katër raunde me kategori të përfshira: Golat, Shoot Out, Lojtari dhe Vendi, mund t’ju duhet të bëni disa rishikime paraprakisht!

Karakteristikat e produktit:

  • Të përfshira: Tabela e pikëve, 4 grupe të ndryshme letrash me pyetje të kategorive, fletë përgjigjesh
  • 1200 pyetje të vogla
  • Loja e fundit ekipore për të gjithë familjen
  • Kërkohen 4 ekipe
  • E pershtatshme per moshat 8+ vjec

 

Specifications

Manufacturer

RMS INTERNATIONAL

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

R65-5321

Our Product Number

552040

Age

11 +, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.