Play & Win We Drew What!? Game

6.75 9.00

Ka stok

SKU: 534376 Kategori: , , , , Etiketë:

Shijoni argëtimin me supozime me We Drew What!? Loja gazmore nga Play & Win.

Kush do të ketë skicën apo supozimin më qesharak? Ky grup i mrekullueshëm lojërash përfshin një grumbull letrash idesh që ju tregojnë se çfarë të vizatoni: do të jetë një udhëtim i pafund me slitë, lagja e shtratit apo diçka edhe më e çuditshme?

Brenda ka edhe fletë rezultatesh, dërrasa të bardha dhe një stilolaps në tabelë, kështu që keni gjithçka që ju nevojitet për të luajtur. Ftoni miqtë tuaj të luajnë këtë lojë budallaqe dhe shikoni se kush del në krye.

E përshtatshme për moshat 8+ vjeç

Specifications

Manufacturer

RMS

Manufacturer Number

R65-2090

Our Product Number

534376

Age

11 +, 8 – 11, Big Kids