Play & Win Whats Their Name Travel Game

5.99

S’ka stok

SKU: 550403 Kategori: , , ,

Loja klasike e hamendësimit “What’s their name?” – ne version udhëtimi

E përshtatshme për moshat 5+ vjeç

Specifications

Manufacturer

RMS

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

R05-0763/ENT

Age

11 +, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.