Playmobil 70675 Country Rabbit Pen

14.99

SKU: 559922 Kategori: , ,

Fëmijët i duan kafshët. Kjo është arsyeja pse dy miqtë kujdesen gjithmonë për lepujt e tyre të ëmbël.

Sot, ata kanë sjellë për miqtë e tyre me gëzof jo vetëm bar, por edhe karrota të freskëta. Kutia përmban një etiketë dhuratë për t’u plotësuar!

Karakteristikat e produktit:

  • Kutia përmban një etiketë dhuratë për të plotësuar
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Manufacturer

PLAYMOBIL (UK) LTD

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

70675

Our Product Number

555172

Age

3 – 5

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.