Playmobil – Family Fun Aquarium

8.00 20.00

Ka stok

SKU: 551297 Kategori: , Etiketë:

Specifications

Age

4 – 10 Years

Manufacturer

Playmobil

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

9063

Our Product Number

551297

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.