Playskool Explore ‘n Grow Busy Gears

27.00

Përgatituni për argëtim me lodrën Playskool Explore ‘n Grow Busy Gears. Me 11 ingranazhe të lëvizshme dhe të grumbullueshme, muzikë të këndshme dhe drita vezulluese shumëngjyrëshe, lodra Playskool Explore ‘n Grow Busy Gears është një mënyrë e shkëlqyer për të inkurajuar lojën interaktive.

Të vegjlit mund të lëvizin ingranazhet e ndërrueshme dhe t’i bëjnë ato të rrotullohen me shtypjen e një butoni. Shikoni teksa rrotullohen nën muzikën dhe dritat vezulluese.

Eksploroni ngjyrat dhe format. Kjo lodër aktiviteti është një mënyrë argëtuese për t’i mbajtur të vegjlit të zënë duke zhvilluar gjithashtu aftësitë e tyre të shkëlqyera motorike.

Dërgohet në paketim të thjeshtë dhe të riciklueshëm.

Karakteristikat e produktit

  • Përfshin qendrën e marsheve, 11 ingranazhe grumbullimi dhe udhëzime
  • Drita shumëngjyrëshe, muzikë dhe veprime rrotulluese
  • Vjen në paketim të thjeshtë dhe të riciklueshëm
  • Kërkon 3 x AA (nuk përfshihet)
  • Përmasat: 6,5 cm (H), 36,5 cm (P), 27,5 cm (D)
  • E pershtatshme per moshat 12+ muaj

Specifications

Manufacturer

HASBRO EUROPE TRADING BV

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

8479

Age

0 – 3

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.