Pom Pops Toy Surprise and Pom Pom Craft Set

19.99

Vetëm 2 stok

SKU: 556926 Kategori:

Modeloni disa krijime interesante me 1000 pom pom me tematikë shumëngjyrëshe dhe me gëzof! Gjeni surpriza lodrash të fshehura si ngjitëse, byzylykë me rruaza, shkëlqim buzësh dhe më shumë!

Më pas, zbuloni aksesorët e modës, si një skrunchie ose hark flokësh, që mund t’i mbushni me pom pom dhe t’i përdorni ose t’i ndani me miqtë! Ju mund të përdorni edhe pom poms për të bërë krijimet tuaja me broshurën e aktiviteteve plot me ide të shkëlqyera brenda.

Kompleti përfshin gjithashtu ngjitës dhe piskatore, kështu që ju mund të filloni menjëherë të krijoni kurora me pom pom, thekë, dekorime feste, dhurata të punuara me dorë, projekte shkollore, projekte dekorimi të brendshëm dhe më shumë!

Karakteristikat e produktit:

Ka 3 tema të ndryshme për të zbuluar – Unicorn, Llama dhe Mermaid. Përmbajtja dhe ngjyrat mund të ndryshojnë.

1000 pom pom, 5 surpriza lodrash me tematikë, 1 zinxhir çelësash, 1 aksesor flokësh, ngjitës, piskatore, broshurë aktivitetesh dhe 4 prerje.

Specifications

Manufacturer

FLAIR LEISURE PRODUCTS PL

Manufacturer Number

MPP00000

Our Product Number

556926

Safety Information

Not suitable for children under 36 months