Pony Express Transporter Truck Playset

8.00

SKU: 563491 Kategori: ,

Poni-t janë të lirë në natyrë dhe është misioni juaj t’i kapni dhe t’i transportoni ata përsëri në pistën e garës. Ky set lojërash është i shkëlqyeshëm për adhuruesit e kafshëve dhe ofron orë argëtimi! Ka kapakë që mbyllet me shpejtësi në të dyja anët e automjetit për t’i mbajtur ponit të sigurt brenda.

Karakteristikat e produktit:

Përfshin 1 x Pony Express Transporter dhe 4 x figura Pony
Nxit lojën me imagjinatë
E pershtatshme per moshat 3+ vjeç

Specifications

Manufacturer

RMS INTERNATIONAL

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

R05-1553/ENT

Our Product Number

555177

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.