Pump Up Pirates

14.99 19.99

Ka stok

SKU: 542449 Kategori: , , Etiketë:

Specifications

Age

4 – 8 years

Manufacturer

Tomy

Manufacturer Number

T72993EN

Our Product Number

542449

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.