Purse Pets Hello Kitty and Friends Interactive Purse

49.99

SKU: 557305 Kategori: ,

Prezantimi i ikonës Hello Kitty, tani si Purse Pets Interactive Purse Pet BFF!

Kjo çantë interaktive me gëzof është e mbushur me personalitet. Ajo i përgjigjet prekjes suaj, me të vërtetë pulson dhe ka mbi 30 tinguj dhe reagime emocionuese krejtësisht të reja! Hello Kitty Purse Pet përmban pëlhurë ultra të butë, dhe një rrip të rregullueshëm me Hello Kitty Print.

Kur jeni jashtë dhe në lëvizje, Hello Kitty Purse Pet do të pulsojë dhe do të lëshojë tinguj të çuditshëm ndërsa ajo ndërvepron me ju. Çantës i pëlqen ta përkëdhelni – përqafoni fort dhe do të dëgjoni tingujt më të ëmbël të përqafimit dhe do të shikoni shenjat elegante në pjesën e përparme të çantës suaj me gëzof – është një buton sekret që hap më shumë mënyra për të luajtur.

Karakteristikat e produktit:

Kjo çantë për fëmijë ka sy ekspresivë dhe ndërvepron me ju. Përqafoni atë dhe ajo do të lëshojë tingujt më të ëmbël

Lodrat Purse Pets marrin jetë me tinguj dhe reagime, çdo Fluffy Fashion BFF Purse Pet lëshon tinguj të lezetshëm dhe gazmor, i pëlqen të struket, tund qerpikët, luan muzikë etj.

Përfshin: 1 çantë interaktive dhe 1 fletë udhëzimi

Kërkesat për baterinë: 3 x AAA (të përfshira)

E pershtatshme per moshat 5+ vjec

Specifications

Manufacturer

SPINMASTER

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

6065146

Age

5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.