Purse Pets Micro – Panda Purse

12.00

Ka stok

SKU: 561734 Kategori: ,

Prezantimi i kafshëve shtëpiake me çantë mikro: mini kuleta me përmasa të vogla dhe me stil. Këto çanta të vogla secila kanë pamjen e tyre unike dhe shfaqin sy që rrotullohen kur hapni dhe mbyllni zinxhirin. Koleksioni i ri Micro Purse Pets përmban gjashtë kafshë të ndryshme me pëlhura dhe tekstura unike si xhins, pelush i butë, lëkurë artificiale holografike, thekse vezulluese dhe shumë më tepër. Nga lepurushi te tigri te iriq, gjeni kafshën shtëpiake perfekte Micro Purse për të kompletuar pamjen tuaj. Ekziston edhe një shans që mund të gjeni një skrunch të rrallë brenda çantës tuaj.

Tërhiqni simbolet metalike të Purse Pets për të hapur çantën tuaj super të lezetshme dhe shikoni për atë rrotullim të syve të gjallë dhe të guximshëm. Mbyllni me zinxhir dhe ajo do të rrotullojë përsëri sytë. Kapeni atë në një nga kafshët shtëpiake të mëdha me çantë nga koleksioni juaj (shitet veçmas) ose në çantën tuaj të shpinës, mbajeni çantën nga doreza ose vendoseni në kyçin e dorës. Përzieni dhe përshtatni kafshët shtëpiake të ndryshme Micro Purse dhe çiftojini ato me çdo pamje.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: 1 çantë mikro me kafshë shtëpiake, 1 fletë koleksionuesi
  • Çdo kafshë shtëpiake mikro çantë ka pëlhura dhe tekstura unike – xhins, pelush të butë, lëkurë artificiale, shkëlqim vezulluese dhe më shumë
  • Çdo kafshë shtëpiake me mikro çantë rrotullon sytë
  • Përmasat e përafërta: 7,6 cm (H) x 8,3 cm (P) x 5,1 cm (D)
  • E pershtatshme per moshat 5+ vjec

Specifications

Manufacturer

SPINMASTER

Manufacturer Number

6064532

Our Product Number

561734

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

5 – 8