Breathable bed cushion 30×50 cm

6.90 8.99

SKU: 594760 Kategori: Etiketë:

Jastëk për krevat fëmijësh me mbushje të rehatshme për frymëmarrje.

Specifications

Manufacturer

GIORDANI

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

8054688007310

Our Product Number

594760

Age

0 – 12 Months

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.