Rain cover for stroller

24.90 31.99

SKU: 630662 Kategori: Etiketë:

Mbulesa shiu Peg Perego në PVC është zgjidhja ideale për ta mbajtur fëmijën tuaj të thatë të qetë edhe gjatë shëtitjeve në mot të keq. Rain Cover është bërë me porosi për karrocat Peg Perego. Lehtë për t’u palosur dhe ruajtur në kutinë e saj kompakte prej rrjete.

Specifications

Manufacturer

Peg-Pérego

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

8005475354377

Our Product Number

630662

Age

0 – 12 Months

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.