Rainbow High 8-in-1 Colour Change Car

89.99

S’ka stok

Ndaloni para Rainbow High me stil me makinën Rainbow High Convertible Change Color dhe nxirrni kukullat tuaja të preferuara Rainbow High për një rrotullim.

Pse të kënaqeni me makinën me një ngjyrë kur mund të keni ylberin? Kjo makinë fantastike e konvertueshme sportive me dy vende përmban një trup të bardhë me dritë LED që ndryshon deri në 8 ngjyra. Zgjidhni një ngjyrë (të bardhë, të kuqe, portokalli, të verdhë, jeshile, blu ose vjollcë) ose kaloni nëpër të gjitha, dritat LED funksionojnë duke shtypur butonin në makinë – çdo ngjyrë fiket automatikisht pas 30 sekondash për të kursyer baterinë.

Pjesa e brendshme e zezë e hijshme ka ulëse monograme me logon RH që përshtaten me 2 kukulla Rainbow High Fashion (shiten veçmas) me rripa sigurie për t’i mbajtur kukullat tuaja të sigurta. Për ta bërë të lehtë futjen dhe daljen e kukullave tuaja nga makina, mund ta zhvendosni timonin lart e poshtë, të hiqni rripin e sigurimit nga pozicioni i belit dhe madje mund të hiqni xhamin e përparmë për qasje të lehtë.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: Makinë me ndryshim të ngjyrave drita LED me 8 ngjyra, një targë të personalizuar dhe veshje argjendi. Ka rripa sigurie, timon dhe akses të lehtë për të futur kukullat Rainbow High brenda dhe jashtë makinës
  • Dritat LED për ndryshimin e ngjyrave të lehta për t’u përdorur, të kontrolluara duke shtypur butonin e artë në kapakun e makinës për të zgjedhur ngjyrën e makinës suaj. Çdo ngjyrë fiket automatikisht pas 30 sekondash për të kursyer baterinë.
  • Kërkesat e baterisë 3 x AA (nuk përfshihen)
  • E pershtatshme per moshat 6+ vjec

Specifications

Manufacturer

MGA

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

118442

Our Product Number

553828

Age

5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.