Rainbow High – Shadow High Reina ‘Glitch’ Crowne Doll

69.99

Fëmijët do të argëtohen pafund duke imagjinuar tregime të ndryshime me Shadow High Reina ‘Glitch’ Crowne Doll nga seria Rainbow High.

Rainbow High, marka kryesore botërore e kukullave të modës dhe seritë hit të animuara në YouTube, është marka moderne e kukullave me ngjyra dhe modë që inkurajon kreativitetin, feston diversitetin dhe përqafon gjithëpërfshirjen – çdo ditë. Së bashku si miq, Rainbow High dhe Shadow High lejojnë që ngjyrat e tyre të vërteta të shkëlqejnë.

Mblidhni të 6 kukullat Rainbow High Shadow: Karla Choupette, Zooey Electra, Dia Mante, Monique Verbena, Reina “Glitch” Crowne dhe Rexx McQueen (shiten veçmas)

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin 1 kukull Shadow High Reina ‘Glitch’ Crowne, 1 x stendë kukullash, një veshje të plotë kukullash, 1 palë këpucë kukullash dhe aksesorë kukullash – një mikrofon dhe mbajtëse, telefon celular dhe kuti dhe një paletë grimi
  • Veshja e kukullës Reina ‘Glitch’ Crowne përfshin një pjesë të sipërme të ylberit dhe dollakë dhe këpucë (një-copë), fustan të zi me detaje teminash me shkëlqim dhe aksesorë argëtues
  • Kukulla ka flokë të gjatë ngjyrë vjollcë të drejtë në një bisht të lartë, qerpikë të gjatë të vërtetë dhe sy me shkëlqim
  • Koka, krahët, duart dhe këmbët e kukullës përkulen
  • E paketuar në një kuti luksoze me dizajnin e saj shumë të skicuar në argjend të ylbertë
  • Këshillë profesionale: Kur e hapni paketimin e kukullës për herë të parë, mund t’i lani flokët për të hequr xhelin e stilimit dhe t’i lini flokët të thahen plotësisht përpara se t’i krehni
  • E pershtatshme per moshat 6+ vjec

Specifications

Manufacturer

MGA

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

583073

Our Product Number

554359

Age

5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.