Rapidough

19.99 29.99

Ka stok

SKU: 542448 Kategori: , , Etiketë:

Specifications

Age

7 – 12 years

Manufacturer

Tomy

Manufacturer Number

T72991EN

Our Product Number

542448

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.