Ravensburger 4 in A Box Puzzles – Cocomelon

8.00

Vetëm 1 stok

Fëmijëve do t’ju pëlqejë të argëtohen me këtë puzzle të ndritshme dhe shumëngjyrëshe CoComelon 4 në një kuti nga Ravensburger.

Pavarësisht nëse po argëtohen me miqtë ose po shijojnë një lojë relaksuese, fëmijët do të argëtohen shumë duke i përshtatur së bashku këto puzzle super të lezetshme CoComelon. Me shumë ngjyra të ndezura dhe të gjithë personazhet e tyre të preferuar, ka shumë detaje argëtuese për të zbuluar.

Karakteristikat e produktit:

  • Seti përfshin 4 x enigma CoComelon
  • Dizajn i ndritshëm dhe plot ngjyra
  • Pjesë të lehta për tu trajtuar
  • E punuar me karton të cilësisë premium
  • Çdo puzzle ka përmasa 19 x 14 cm kur është e plotësuar
  • E përshtatshme për moshat 3+ vjeç

Specifications

Manufacturer

Ravensburger

Our Product Number

552540

Manufacturer Number

3113

Age

3 – 5