Ravensburger Barbie XXL 100pc Puzzle

19.99

SKU: 552536 Kategori: ,

Fëmijëve do t’ju pëlqejë të krijojnë një imazh të bukur me këtë enigmë XXL Barbie me 100 copë nga sfera e Ravensburger.

Bashkohuni me Barbie dhe miqtë e saj në një aventurë emocionuese me bashkim pjesësh figure! Fëmijët do të argëtohen shumë duke zbuluar të gjitha detajet e mahnitshme në këtë enigmë, duke zbuluar shumë ilustrime dhe ngjyra të bukura.

Karakteristikat e produktit:

Seti përfshin 1x XXL Barbie Puzzle
100 copë brenda kutisë
Dizajn i ndritshëm dhe plot ngjyra
Copa shumë të mëdha
E punuar me karton të cilësisë premium
Përmasat 49 x 36 cm kur janë të kompletuara
Mos harroni të shfletoni gamën tonë të plotë të enigmave të frymëzuara nga personazhet e preferuar të fëmijëve këtu në The Entertainer.

Për moshat 6 vjeç e lart.

Specifications

Our Product Number

552536

Age

6 Years +

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.