Ravensburger Bugs in the Kitchen Game

39.99

SKU: 522498 Kategori: , ,

A mund të jeni i pari që kapni insektet në kuzhinë?

Është një Hexbug Nano që sillet rreth tabelës së lojës!

Duke rrotulluar thikat, pirunët dhe lugët, mund ta drejtoni insektin në kurth. Hidhni zaret për të zbuluar se cilat vegla mund të rrotulloni.

Kapni insektin në kurth dhe fitoni një shenjë – lojtari i parë që mbledh pesë shenja fiton lojën. Një lojë familjare argëtuese e përshtatshme për 2-4 lojtarë, nga mosha 6+ vjeç. Koha mesatare e lojës: 20 minuta

Çfarë ka në kuti?

  • 1 x Hexbug Nano
  • Tabela 3D e lojërave
  • 24 x vegla lëvizëse
  • 18 x shenja te insekteve
  • 2 x dyer
  • 1 x zar
  • Udhëzimet

Specifications

Manufacturer

Ravensburger

Safety Information

Warning: not suitable for children under 36 months. Small parts – choking hazard

Manufacturer Number

22261

Our Product Number

552581

Age

11 +, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.